Sukcesy naszego przedszkola w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego!
Z wielką radością informujemy, że nasze przedszkole wzięło udział w plebiscycie „Wybieramy Przedszkole Roku”, zdobywając 2. miejsce w powiecie z wynikiem 99 głosów! Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas swoimi głosami. To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód uznania dla naszej codziennej pracy z dziećmi.
Sukcesy odniosły również nasze nauczycielki:
• Pani Iwona Mroczek zajęła 2. miejsce w kategorii „Nauczyciel Przedszkola Roku”, zdobywając imponującą liczbę głosów – różnica do zwycięzcy wyniosła zaledwie 63 głosy.
• Pani Magdalena Samol uplasowała się na wysokim 5. miejscu.
Dziękujemy za wszystkie głosy i wsparcie w tym wyjątkowym konkursie. Te wyniki są dla nas motywacją, aby dalej rozwijać naszą placówkę i zapewniać dzieciom najlepsze warunki do nauki i zabawy. Jesteśmy dumni, że nasza społeczność doceniła naszą pracę!
Przedszkole Miejskie nr 8 im. Czerwonego Kapturka w Lesznie – miejsce, gdzie dzieci rozwijają swoje talenty w atmosferze radości i zaufania.