Nasze przedszkole

Przedszkole Miejskie Nr 8 w Lesznie to nie tylko miejsce nauki, ale także przestrzeń, w której kształtują się niezapomniane dziecięce doświadczenia i tradycje.

Nasze przedszkole mieści się w piętrowym, przestronnym budynku, otoczonym zielonym ogrodem zabezpieczonym ogrodzeniem oraz wygodnym parkingiem dla rodziców.

Przedszkolny plac zabaw został wyposażony w certyfikowany sprzęt terenowy oraz atrakcyjne gry chodnikowe, zapewniając dzieciom bezpieczny i przyjemny czas spędzony na świeżym powietrzu.

W holu przedszkola znajduje się przestronna szatnia, gdzie każde dziecko ma swoją dedykowaną półkę na buty i ubrania, zapewniając porządek i organizację.

Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesne meble oraz kąciki tematyczne rozwijające zainteresowania dzieci, takie jak matematyczne, plastyczne, przyrodnicze, czytelnicze, konstrukcyjne, samochodowe czy sklepiki. Dzieci mają dostęp do różnorodnych zabawek, które pobudzają ich kreatywność i aktywność.

Nasz przedszkolny wystrój wnętrz, zarówno sale dydaktyczne jak i hol, jest systematycznie zmieniany i dostosowywany do aktualnej pory roku, świąt oraz imprez okolicznościowych, tworząc wyjątkową atmosferę.

Przedszkole posiada również własną kuchnię, w której przygotowywane są pyszne i zdrowe posiłki, dbając o zróżnicowaną dietę i potrzeby żywieniowe dzieci.

W Przedszkolu Miejskim Nr 8 dbamy nie tylko o rozwój intelektualny naszych przedszkolaków, ale także o ich dobro, tworząc miłą atmosferę oraz starając się, aby każdy dzień był wyjątkowy i pełen radości.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Nasze przedszkole