Rekrutacja 2024/25

ZAPRASZAMY DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 8 W LESZNIE NA ROK SZKOLNY 2024/2025!

Ogłaszamy rozpoczęcie rekrutacji na nadchodzący rok szkolny.

Proces rekrutacji jest prosty i wygodny. Rodzice mają możliwość skorzystania z elektronicznego systemu rekrutacji lub odbioru dokumentów osobiście w siedzibie przedszkola.

Aby zapewnić sobie miejsce dla dziecka, prosimy o złożenie wniosku wyłącznie do przedszkola pierwszego wyboru.

Rejestracja, pobieranie oraz składanie wniosków o przyjęcie dziecka do naszego przedszkola odbywa się w godzinach otwarcia placówki.

Logowanie do systemu w celu zapisu dziecka będzie możliwe od 4 marca 2024 roku, od godziny 8:00 rano.

Serdecznie zachęcamy Rodziców do skorzystania z systemu rekrutacji online, co ułatwi proces aplikacji. Wszystkie potrzebne dokumenty dostępne są niżej w załącznikach.

Adres do logowania to: naborp-kandydat.vulcan.net.pl/leszno

Dołącz do naszej przedszkolnej społeczności i zapewnij swojemu dziecku najlepszy start w edukacji przedszkolnej!

INSTRUKCJA LOGOWANIA W NABORZE ELEKTRONICZNYM:

1. Otwórz przeglądarkę internetową, np. Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari lub Opera. Upewnij się, że przeglądarka spełnia minimalne wymagania: Google Chrome – wersja 33, Mozilla Firefox – wersja 28, Internet Explorer – wersja 9, Safari – wersja 5, Opera – wersja 24.
  2. Przejdź na stronę logowania: leszno.przedszkola.vnabor.pl.
  3. Zapoznaj się z menu, w tym zakładką "POMOC", gdzie znajdziesz podręcznik użytkownika dla kandydata, przegląd ofert oraz zasady i terminy naboru.
  4. Kliknij przycisk "Zgłoś kandydaturę", który znajduje się w bocznym menu, i postępuj zgodnie z instrukcją. Wypełnij kolejne pola i klikaj przycisk "Dalej". Uwaga! Po sekcji "Utworzenie Konta" zostanie wygenerowany login użytkownika, zapisz go (będzie potrzebny do kolejnych logowań).
  5. Aby wyświetlić wniosek do wydruku, kliknij przycisk "Drukuj wniosek", a po wydrukowaniu kliknij przycisk "Zakończ", aby zakończyć rejestrację.
  6. Po zakończeniu rejestracji, wprowadzone dane będą dostępne po zalogowaniu się w zakładce "Wniosek", dostępnej w bocznym menu.
  7. Wydrukowany, własnoręcznie podpisany wniosek wraz z załącznikami (dokumentami potwierdzającymi spełnienie wymagań wskazanych we wniosku) dostarcz do przedszkola pierwszego wyboru do 22 marca 2024 roku do godziny 15:00.
  8. Podczas składania wniosku upoważniona osoba w przedszkolu dokona weryfikacji danych i potwierdzi jego złożenie (druk potwierdzenia do pobrania razem z wnioskiem).
  9. Złożony wniosek w przedszkolu pierwszego wyboru będzie brał udział w rekrutacji w przedszkolach drugiego i trzeciego wyboru (dotyczy przedszkoli przeprowadzających nabór elektroniczny).
  10. Na kolejnych etapach rekrutacji, po zalogowaniu, kliknij pozycję "Aktualności" w bocznym menu, aby sprawdzić wyniki postępowania.
  11. Po zakwalifikowaniu dziecka, potwierdź wolę przyjęcia dziecka do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 w terminie od 22 do 26 kwietnia 2024 roku do godziny 15:00 (druk do pobrania). Wypełnione potwierdzenie woli dostarcz do przedszkola pierwszego wyboru.

Rekrutacja 2024/25

Utworzono dnia 25.02.2024, 15:00